Таксі Рапід
Виклик авто
828
з мобiльного безкоштовно
Звичайні номери для виклику авто

Шановний клієнт, у цьому розділі можна прочитати про тонкощі нашої роботи, що відбувається за кадром і які переваги Ви отримуєте, роблячи замовлення у нас

Таксі Рапід існує вже не перший рік, ми намагаємося і робимо все, що від нас залежить у пошуках авто, коли Вам це необхідно в будь-який час доби, але, на жаль, не все завжди від нас залежить, тому що більшість водіїв працюють як приватники, а точніше самі на себе, змусити їх взяти замовлення (особливо партнерські служби), не одна диспетчерська служба не може.

Під час години піку, за поганої погоди та свят, з пошуком авто виникають труднощі, в таких ситуаціях потрібно, або очікувати або підвищувати тариф, сподіваюся Ви ставитеся з розумінням до таких ситуацій. На жаль не завжди можливо проконтролювати найдрібніші деталі та порушення, особливо партнерських служб, тому якщо у Вас є скарга на водія/автомобіль, Ви завжди можете повідомити про це нашого оператора, після чого водій та автомобіль потрапляють у чорний список, відповідно Ваше замовлення, або замовлення нашої служби, залежно від міри покарання, він вже взяти не зможе, якщо Ви, звичайно, не замовте в іншій службі, ніж ризикуєте знову потрапити на даний автомобіль або водія.

У нас є також свої автомобілі, які знаходяться 24 години на добу під нашим контролем, які у випадках проблем з пошуком автомобіля ми відправляємо наш найближчий автомобіль до Вас, якщо відстань між цим авто і Вами цього дозволяє.

Більшість служб, що не контролюють Ваше замовлення, наприклад: Ви отримали повідомлення, вийшли на вулицю у вказаний час з повідомлення, машини немає, телефонуйте водієві який Вам повідомляє, що у нього немає вашого замовлення і він в іншому районі кілометрів 20 від Вас. Особисто я зіткнувся з таким випадком: 1. Повідомлення з даними про машину. 2. Через п'ять хвилин повідомлення "очікуйте заміну". 3. Ще через 5 хвилин "Повідомлення з даними про машину". 4. Ще через 5 хвилин "Вибачте у вашому районі немає вільних машин". Висновок – це не робота.

Ми контролюємо кожне замовлення, телефонуємо кожному водієві щоб уточнити: чи бачив він замовлення а не взяв випадково у кишені, чи прямує він на замовлення або дитина натиснула випадково коли гралася з телефоном тощо.
Кожні 10 хвилин якщо автомобіль не знаходиться (що є рідкістю), ми передзвонюємо клієнту щоб уточнити чи є ще час для очікування.

Все, що описано вище, наші постійні клієнти це вже проходят, тому більшість з них довіряють нам вже більше 10 років.